KYOCERA AVX
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.584
$2.584
10
$2.25245
$22.5245
25
$2.15688
$53.922
50
$2.10881
$105.4405
100
$2.012955
$201.2955
250
$1.821226
$455.3065
500
$1.677453
$838.7265
1000
$1.437806
$1437.806
2500
$1.341951
$3354.8775
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 6 |
| Board-Side Pitch | 0.177" (4.50mm) |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Tin |
| Row Spacing | 0.087" (2.20mm) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Series | 8702 |
| Cable Pitch | 0.177" (4.50mm) |
| Connector Type | Header |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Number of Positions Loaded | All |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | 538702 |
| Cable Termination | IDC |