首页 / 射频屏蔽 / 53A-CBSA-1.25X5.75X0.5
minImg
53A-CBSA-1.25X5.75X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
53A-CBSA-1.25X5.75X0.5
描述:
RF SHIELD 1.25" X 5.75" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)