首页 / 射频屏蔽 / 54-CBSA-3.5X4.0X0.4
minImg
54-CBSA-3.5X4.0X0.4
Leader Tech Inc.
型号:
54-CBSA-3.5X4.0X0.4
描述:
RF SHIELD 3.5" X 4" THROUGH HOLE
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 4.000" (101.60mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)