首页 / 多芯导线 / 540-16-4-WH-0100F
minImg
540-16-4-WH-0100F
CNC Tech
型号:
540-16-4-WH-0100F
品牌:
CNC Tech
描述:
CABLE 4COND 16AWG WHITE 100'
库存 : 2
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Usage Commercial Audio
Cable Type Multi-Conductor
Shield Type -
Shield Material -
Jacket (Insulation) Thickness 0.0354" (0.900mm)
Jacket (Insulation) Material Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Product Status Obsolete
Wire Gauge 16 AWG
Ratings -
Series -
Shield Coverage -
Length 100.0' (30.5m)
Conductor Insulation Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand 65/0.0063"
Mfr CNC Tech
Conductor Material Copper, Bare
Features -
Jacket Color White
Package Spool
Jacket (Insulation) Diameter 0.287" (7.29mm)