Murata Power Solutions Inc.
型号:
54100C
封装:
-
批次:
-
描述:
CURR SENSE XFMR 1:1:100 15A SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.3845
$2.3845
5
$2.2895
$11.4475
10
$2.204
$22.04
25
$1.9855
$49.6375
50
$1.7005
$85.025
100
$1.558
$155.8
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 50kHz ~ 500kHz |
| Current Ratio | - |
| Termination Style | Gull Wing |
| Height - Seated (Max) | 0.323" (8.20mm) |
| Size / Dimension | 0.354" L x 0.425" W (9.00mm x 10.80mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 7mOhm Primary, 3.2Ohm Secondary |
| Series | 5400 |
| Inductance | 14.8 mH |
| Type | Invasive |
| Mfr | Murata Power Solutions Inc. |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1:100 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| ET (Volt-Time) | - |
| Base Product Number | 54 |