首页 / 振荡器 / 545BAD500M000BAG
minImg
545BAD500M000BAG
Skyworks Solutions Inc.
型号:
545BAD500M000BAG
描述:
XTAL OSCILLATOR SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 121mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
Series Ultra™ Si545
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 500 MHz