首页 / 振荡器 / 545ECA100M000ACGR
minImg
545ECA100M000ACGR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
545ECA100M000ACGR
描述:
OSCILLATOR SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 112mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.056" (1.43mm)
Frequency Stability ±7ppm
Current - Supply (Max) 126mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output HCSL
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 100 MHz