首页 / 射频屏蔽 / 55-CBSA-3.5X5.0X0.5
minImg
55-CBSA-3.5X5.0X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
55-CBSA-3.5X5.0X0.5
描述:
RF SHIELD 3.5" X 5" THROUGH HOLE
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 5.000" (127.00mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)