Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.2255
$1.2255
10
$0.77805
$7.7805
100
$0.575605
$57.5605
500
$0.528979
$264.4895
1000
$0.435632
$435.632
2000
$0.413848
$827.696
5000
$0.40451
$2022.55
10000
$0.395181
$3951.81
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 6.3V |
| Viewing Angle | 50° |
| Color | Red |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 6.3mcd |
| Product Status | Active |
| Series | 550 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 650nm |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 5502408 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |