Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8215
$2.8215
10
$1.881
$18.81
100
$1.447895
$144.7895
500
$1.308834
$654.417
1000
$1.124781
$1124.781
2000
$1.06344
$2126.88
5000
$1.038892
$5194.46
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 1.8V Red |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green, Red |
| Mounting Type | Through Hole |
| Millicandela Rating | 40mcd Green, 90mcd Red |
| Product Status | Active |
| Series | 550 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm, 660nm |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 5503004 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |