首页 / 振荡器 / 550HD311M040DG
minImg
550HD311M040DG
Skyworks Solutions Inc.
型号:
550HD311M040DG
描述:
XTAL OSC VCXO 311.0400MHZ CML
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 117mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Series Si550
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Output CML
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 311.04 MHz