Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.6765
$3.6765
10
$2.60015
$26.0015
100
$2.12933
$212.933
500
$1.795044
$897.522
1000
$1.646492
$1646.492
2000
$1.578406
$3156.812
5000
$1.547455
$7737.275
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 3.5V |
| Viewing Angle | 70° |
| Color | Blue |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 12mcd |
| Product Status | Active |
| Series | 551 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 428nm |
| Current | 10mA |
| Base Product Number | 5510807 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |