Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.976
$1.976
10
$1.3186
$13.186
100
$1.014885
$101.4885
500
$0.917434
$458.717
1000
$0.788424
$788.424
2000
$0.745427
$1490.854
5000
$0.728222
$3641.11
10000
$0.716756
$7167.56
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 2V Red |
| Viewing Angle | 45° |
| Color | Green (x 1), Red (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 16mcd Green, 10mcd Red |
| Product Status | Active |
| Series | 553 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm, 650nm |
| Current | 10mA |
| Base Product Number | 5530121 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |