Amphenol ICC (FCI)
型号:
55714-002LF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN ARRAY PLUG 81POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.336
$10.336
10
$9.3024
$93.024
25
$8.76318
$219.0795
50
$8.5386
$426.93
100
$8.313925
$831.3925
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 9 |
| Number of Positions | 81 |
| Contact Finish Thickness | 15.0µin (0.38µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.132" (3.35mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MEG-Array®, MezzSelect™ |
| Connector Type | Array, Male Pins |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 4mm |
| Base Product Number | 55714 |