Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.242
$2.242
10
$1.4972
$14.972
100
$1.152445
$115.2445
500
$1.041751
$520.8755
1000
$0.895252
$895.252
2000
$0.846422
$1692.844
5000
$0.82689
$4134.45
10000
$0.813865
$8138.65
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | 45° |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 170mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | 558 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 1.8V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 40mA |
| Base Product Number | 5580701 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |