Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.249
$3.249
10
$2.16695
$21.6695
100
$1.66782
$166.782
500
$1.507669
$753.8345
1000
$1.295658
$1295.658
2000
$1.224987
$2449.974
5000
$1.196715
$5983.575
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | 45° |
| Termination Style | Wire Leads - 6" (152.40mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 170mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | 558 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 1.8V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Red |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 660nm |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 40mA |
| Base Product Number | 5581701 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |