Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.888
$2.888
10
$1.9266
$19.266
100
$1.48257
$148.257
500
$1.340146
$670.073
1000
$1.151694
$1151.694
2000
$1.08888
$2177.76
5000
$1.063744
$5318.72
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | Clear |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | 45° |
| Termination Style | Wire Leads - 14" (355.60mm) |
| Panel Cutout Dimensions | 0.16" (4.06mm) |
| Millicandela Rating | 3000mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | White |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | 558 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 3.3V |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | 5586403 |
| Lens Size | 3mm, T-1 |