首页 / 射频屏蔽 / 56-CBSA-0.75X0.75X0.5
minImg
56-CBSA-0.75X0.75X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
56-CBSA-0.75X0.75X0.5
描述:
RF SHIELD 0.75" X 0.75" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 0.750" (19.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)