首页 / 射频屏蔽 / 56-CBSA-1.25X4.25X0.5
minImg
56-CBSA-1.25X4.25X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
56-CBSA-1.25X4.25X0.5
描述:
RF SHIELD 1.25" X 4.25" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.250" (31.75mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)