首页 / 射频屏蔽 / 56-CBSA-5.25X5.75X0.5
minImg
56-CBSA-5.25X5.75X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
56-CBSA-5.25X5.75X0.5
描述:
RF SHIELD 5.25" X 5.75" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 5.750" (146.05mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 5.250" (133.35mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)