5609-300-S
Fluke Electronics
型号:
5609-300-S
描述:
PROBE SECON. PRT 100 OHM (6 X 30
用户指南
Probe Length 11.811" (300.00mm)
Usage Liquids, Semi Solids
Plug Type -
Tip Type Immersion / Penetration, Rounded
Probe Material Inconel
Product Status Active
Plug Color -
Cable Insulation Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Probe Temperature Range -328 ~ 1238°F (-200 ~ 670°C)
Series 5609
Type Temperature Probe
Mfr Fluke Electronics
Cable Length 72.000" (1828.80mm)