Vishay Cera-Mite
型号:
561R10TSQ30
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP CER 30PF 1KV U2J RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.121
$1.121
10
$0.8873
$8.873
50
$0.76893
$38.4465
100
$0.66538
$66.538
500
$0.502721
$251.3605
1000
$0.443574
$443.574
2500
$0.41401
$1035.025
5000
$0.399218
$1996.09
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.429" (10.90mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 1000V (1kV) |
| Temperature Coefficient | U2J |
| Size / Dimension | 0.290" Dia (7.37mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | Cera-Mite 561R |
| Thickness (Max) | - |
| Package / Case | Radial, Disc |
| Mfr | Vishay Cera-Mite |
| Capacitance | 30 pF |
| Features | Low Dissipation Factor |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Lead Style | Straight |