首页 / 陶瓷电容器 / 562RX5RTK102EE821K
minImg
562RX5RTK102EE821K
Vishay Cera-Mite
型号:
562RX5RTK102EE821K
描述:
CAP CER 820PF 1KV X5R RADIAL
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Applications General Purpose
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 1000V (1kV)
Temperature Coefficient X5R
Size / Dimension -
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Ratings -
Series Cera-Mite 562R
Thickness (Max) -
Package / Case Radial, Disc
Mfr Vishay Cera-Mite
Capacitance 820 pF