首页 / 振荡器 / 565BAA500M000BCGR
minImg
565BAA500M000BCGR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
565BAA500M000BCGR
描述:
OSCILLATOR SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 83mA (Typ)
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 140mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series Ultra™ Si565
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 1.8V ~ 3.3V
Output LVDS
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 500 MHz