Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.8215
$2.8215
10
$1.8791
$18.791
100
$1.446185
$144.6185
500
$1.307276
$653.638
1000
$1.123442
$1123.442
2000
$1.062166
$2124.332
5000
$1.037647
$5188.235
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused, Tinted |
| Configuration | 2 High |
| Voltage Rating | 2.1V Green, 2V Red |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green (x 1), Red (x 1) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Millicandela Rating | 12.6mcd Green, 10mcd Red |
| Product Status | Active |
| Series | 569 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | 565nm, 635nm |
| Current | 20mA |
| Base Product Number | 5690112 |
| Lens Size | 3.00mm Dia |