Rosenberger
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.6445
$12.6445
10
$11.20715
$112.0715
25
$10.77642
$269.4105
50
$10.34531
$517.2655
100
$9.77056
$977.056
250
$8.908492
$2227.123
500
$8.333742
$4166.871
1000
$7.644052
$7644.052
请发送询价,我们将立即回复。

| Center Contact Plating | Gold |
| Dielectric Material | Polytetrafluoroethylene (PTFE) |
| Center Contact Material | Brass |
| Ingress Protection | - |
| Mating Cycles | 500 |
| Voltage Rating | 500 V |
| Product Status | Active |
| Includes | 3 pcs - 1 Connector, 1 Contact, 1 Ferrule |
| Number of Ports | 1 |
| Connector Type | Plug, Male Pin |
| Mfr | Rosenberger |
| Features | - |
| Operating Temperature | -65°C ~ 165°C |
| Insertion Loss | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Fastening Type | Threaded |
| Mounting Feature | - |
| Series | - |
| Cable Group | RG-58C, 141 |
| Body Material | Brass |
| Connector Style | TNC |
| Housing Color | Silver |
| Shield Termination | Crimp |
| Package | Bulk |
| Body Finish | White Bronze |
| Impedance | 50Ohm |
| Contact Termination | Crimp |
| Frequency - Max | 10 GHz |
| Base Product Number | 56S107 |