57-24D-500-4
NTE Electronics, Inc
型号:
57-24D-500-4
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
库存 : 275
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Polarization Positive Center
Operating Temperature -
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D.
Approval Agency cURus
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension -
Product Status Active
Current - Output (Max) 500mA
Series -
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption -
Cord Length -
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 24V
Mfr NTE Electronics, Inc
Package Bag
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC