NTE Electronics, Inc
型号:
57-5D-1000-U
封装:
-
批次:
-
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 5W
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.2485
$7.2485
3
$6.8875
$20.6625
5
$6.5265
$32.6325
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | - |
| Input Type | Fixed Blade |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Wall Mount (Class II) |
| Output Connector | USB A Receptacle |
| Approval Agency | cULus |
| Input Connector | NEMA 1-15P |
| Size / Dimension | - |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 1A |
| Series | - |
| Power (Watts) | 5 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Cord Length | - |
| Region Utilized | North America |
| Efficiency | - |
| Voltage - Output | 5V |
| Mfr | NTE Electronics, Inc |
| Package | Bag |
| Voltage - Input | 100 ~ 240 VAC |