首页 / 射频屏蔽 / 57-CBSA-1.0X3.5X0.5
minImg
57-CBSA-1.0X3.5X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
57-CBSA-1.0X3.5X0.5
描述:
RF SHIELD 1" X 3.5" THROUGH HOLE
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 3.500" (88.90mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.000" (25.40mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)