首页 / 射频屏蔽 / 57-CBSA-2.0X6.0X0.5
minImg
57-CBSA-2.0X6.0X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
57-CBSA-2.0X6.0X0.5
描述:
RF SHIELD 2" X 6" THROUGH HOLE
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 6.000" (152.40mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.000" (50.80mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)