TE Connectivity AMP Connectors
型号:
5767130-2
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 76POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$58.1875
$58.1875
10
$48.02535
$480.2535
25
$44.6386
$1115.965
50
$42.17582
$2108.791
100
$41.25223
$4125.223
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 76 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.587" (14.91mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | MICTOR |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Mfr | TE Connectivity AMP Connectors |
| Features | Board Guide, Ground Bus (Plane) |
| Package | Tube |
| Mated Stacking Heights | 15.62mm, 18mm, 20mm, 21.6mm, 27mm, 27.8mm, 29mm, 31.9mm |
| Base Product Number | 5767130 |