首页 / 射频屏蔽 / 58-CBSA-1.75X3.25X0.5
minImg
58-CBSA-1.75X3.25X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
58-CBSA-1.75X3.25X0.5
描述:
RF SHIELD 1.75" X 3.25" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 3.250" (82.55mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 1.750" (44.45mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)