首页 / 射频屏蔽 / 58-CBSA-4.75X5.25X0.5
minImg
58-CBSA-4.75X5.25X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
58-CBSA-4.75X5.25X0.5
描述:
RF SHIELD 4.75" X 5.25" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 5.250" (133.35mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 4.750" (120.65mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)