Würth Elektronik
型号:
580070763010
品牌:
封装:
2512
批次:
-
描述:
WRIS-PSMC METAL PLATE RESISTORS
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.893
$0.893
10
$0.84075
$8.4075
50
$0.7524
$37.62
100
$0.6137
$61.37
250
$0.50445
$126.1125
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Resistance | 10 mOhms |
| Series | WRIS-PSMC |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Number of Terminations | 2 |
| Mfr | Würth Elektronik |
| Features | Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |