首页 / 振荡器 / 580EN200X2CTT
minImg
580EN200X2CTT
CTS-Frequency Controls
型号:
580EN200X2CTT
描述:
5.0mm x 3.2mm Surface Mount Stra
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 10µA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 580
Function Standby (Power Down)
Type TCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 2.5V
Base Resonator Crystal
Frequency 20 MHz