首页 / 振荡器 / 580ER384X2IAT
minImg
580ER384X2IAT
CTS-Frequency Controls
型号:
580ER384X2IAT
描述:
XTAL OSC VCTCXO 38.4000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±5ppm
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Frequency Stability ±280ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 580
Function Enable/Disable
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz