首页 / 振荡器 / 580L32005ITT
minImg
580L32005ITT
CTS-Frequency Controls
型号:
580L32005ITT
描述:
XTAL OSC TCXO 32.0000MHZ SNWV
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.065" (1.65mm)
Frequency Stability ±500ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Series 580
Function -
Type TCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 32 MHz