首页 / 振荡器 / 589L144X2CAT
minImg
589L144X2CAT
CTS-Frequency Controls
型号:
589L144X2CAT
描述:
XTAL OSC VCTCXO 14.4000MHZ HCMOS
用户指南
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.083" (2.10mm)
Frequency Stability ±140ppb
Current - Supply (Max) 6mA
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series 589
Function -
Type VCTCXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output HCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 14.4 MHz