首页 / 射频屏蔽 / 59-CBSA-2.25X3.0X0.5
minImg
59-CBSA-2.25X3.0X0.5
Leader Tech Inc.
型号:
59-CBSA-2.25X3.0X0.5
描述:
RF SHIELD 2.25" X 3" T/H
用户指南
Series 50-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 2.250" (57.15mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.500" (12.70mm)