首页 / 振荡器 / 590CF114M285DGR
minImg
590CF114M285DGR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
590CF114M285DGR
描述:
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.052" (1.33mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 90mA
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
Series Si590
Function Enable/Disable
Type XO (Standard)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Frequency 114.285 MHz