首页 / 旋钮 / 591-0.79-8X32-0.50
minImg
591-0.79-8X32-0.50
J.W. Winco
型号:
591-0.79-8X32-0.50
品牌:
J.W. Winco
描述:
KNURLED SCREWS, PLASTIC
库存 : 29
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Shaft Size #8-32
Color Black
Material Plastic
Product Status Active
Indicator No Indicator
Series EN 591
Type Knurled, Diamond
Mfr J.W. Winco
Style Cylindrical
Features -
Height 0.390" (9.91mm)
Package Box
Diameter 0.790" (20.07mm)