Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.4055
$5.4055
10
$3.82375
$38.2375
100
$3.13196
$313.196
500
$2.640278
$1320.139
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Type | Diffused |
| Configuration | Single |
| Voltage Rating | 1.9V Red, 3.4V Green, 3.4V Blue |
| Viewing Angle | 40° |
| Color | Red, Green, Blue (RGB) |
| Millicandela Rating | 60mcd Red, 150mcd Green, 30mcd Blue |
| Product Status | Active |
| Series | 591 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Mfr | Dialight |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 635nm, 523nm, 468nm |
| Current | 30mA Red, 20mA Green, 20mA Blue |
| Base Product Number | 5913501 |
| Lens Size | 3.00mm Dia |