首页 / 钽电容器 / 591D107X9010B2T20H
minImg
591D107X9010B2T20H
Vishay Sprague
型号:
591D107X9010B2T20H
描述:
CAP TANT 100UF 10% 10V 1611
库存 : 6583
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 10 V
Size / Dimension 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm
Series TANTAMOUNT®, 591D
Type Conformal Coated
Package / Case 1611 (4028 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF