首页 / 钽电容器 / 594D335X9025B2T
minImg
594D335X9025B2T
Vishay Sprague
型号:
594D335X9025B2T
描述:
CAP TANT 3.3UF 10% 25V 1611
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code B
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.157" L x 0.110" W (4.00mm x 2.80mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.5Ohm
Series TANTAMOUNT®, 594D
Type Conformal Coated
Package / Case 1611 (4028 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 3.3 µF