首页 / 振荡器 / 595AD147M900DG
minImg
595AD147M900DG
Skyworks Solutions Inc.
型号:
595AD147M900DG
描述:
XTAL OSCILLATOR
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±100ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±20ppm
Current - Supply (Max) 135mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si595
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVPECL
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 147.9 MHz