首页 / 钽电容器 / 595D107X06R3C4T
minImg
595D107X06R3C4T
Vishay Sprague
型号:
595D107X06R3C4T
描述:
CAP TANT 100UF 20% 6.3V 2812
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code C
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 6.3 V
Size / Dimension 0.280" L x 0.126" W (7.10mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm
Series TANTAMOUNT®, 595D
Type Conformal Coated
Package / Case 2812 (7132 Metric)
Mfr Vishay Sprague
Capacitance 100 µF