Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.805
$1.805
10
$1.14095
$11.4095
100
$0.844455
$84.4455
500
$0.775979
$387.9895
1000
$0.639036
$639.036
2000
$0.607088
$1214.176
5000
$0.593389
$2966.945
10000
$0.5797
$5797
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 470nm |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 135° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.00mm L x 0.60mm W |
| Millicandela Rating | 25mcd |
| Height (Max) | 0.25mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0402 |
| Series | - |
| Lens Style | Square with Flat Top |
| Package / Case | 0402 (1006 Metric) |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.9V |
| Lens Color | White |
| Package | Strip |
| Wavelength - Peak | - |
| Base Product Number | 5973607 |
| Lens Size | 0.60mm |