Dialight
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.418
$0.418
10
$0.2546
$2.546
100
$0.1463
$14.63
1000
$0.114484
$114.484
2000
$0.104946
$209.892
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | 130° |
| Color | White |
| Current - Test | 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 1.60mm L x 0.80mm W |
| Millicandela Rating | - |
| Height (Max) | 0.45mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0603 |
| Series | 597 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0603 (1608 Metric) |
| Mfr | Dialight |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.925V |
| Lens Color | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | - |
| Base Product Number | 5973905 |
| Lens Size | 1.20mm x 0.80mm |