Vishay Sprague
型号:
597D156X9050R2T
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP TANT 15UF 10% 50V 3024
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.398
$8.398
10
$7.4651
$74.651
50
$6.53182
$326.591
100
$5.97189
$597.189
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | R |
| Height - Seated (Max) | 0.157" (4.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 50 V |
| Size / Dimension | 0.299" L x 0.236" W (7.60mm x 6.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 250mOhm |
| Series | TANTAMOUNT®, 597D |
| Type | Conformal Coated |
| Package / Case | 3024 (7660 Metric) |
| Mfr | Vishay Sprague |
| Capacitance | 15 µF |
| Features | General Purpose |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |