首页 / 振荡器 / 599DCB002121DGR
minImg
599DCB002121DGR
Skyworks Solutions Inc.
型号:
599DCB002121DGR
描述:
XO DIFF I2C PROGR VCXO 10-810MHZ
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) 75mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±130ppm
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 120mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series Si599
Function Enable/Disable (Reprogrammable)
Type VCXO
Package / Case 8-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CML
Mfr Skyworks Solutions Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz